Pneusej FANTOM

Sejací stroj pre dosiahnutie maximálnej efektívnosti. Pneusej Fantom je navrhnutý tak, aby minimalizoval pracovné operácie a uložil osivo s maximálnou presnosťou. Pasívna príprava pôdy dovoľuje zvýšenie pracovnej rýchlosti a prácu pri veľkom množstve rastlinných zvyškov. Vďaka rovnomerne rozloženej hmotnosti na pneumatický valec je povrch pôdy urovnaný a rovnomerne utlačený. Jedným prejazdom sa dokonale pripraví osivové lôžko.

Zobraziť

Pneusej VENGA

Seed drill designed to fit the requirements of every farmer. Pneusej Venga is a lightweight machine with completely new design and construction, and thanks to the modular system is manufactured in two versions – mounted and trailed.

Zobraziť

New
Machines

DC Compact

Modifikovaný koncept sejacieho stroja bol navrhnutý na podnet zákazníkov, ktorí požadovali kompaktný nesený sejací stroj s predprípravou pôdy.

Fantom

Sejací stroj pre dosiahnutie maximálnej efektívnosti. Pneusej Fantom je navrhnutý tak, aby minimalizoval pracovné operácie a uložil osivo s maximálnou presnosťou.

M / MSH

Sejací stroj M/Msh je sejací stroj určený pre malých a stredných farmárov, ktorí hľadajú nenáročný a komfortný stroj na sejbu.

MKC / MKC Magna

Modely MKC /MKC Magna sú určené do kombinácie s aktívnymi alebo pasívnymi strojmi na spracovanie pôdy, primárne sú tieto modely určený pre malé farmy.

Our
Photo gallery

Our
Dealers

Najbližší dealeri

Dolore Magna s.r.o. Bratislava III Slovakia
Veniam s.r.o. Nitra Slovakia

Contact
Us

—ObchodMarketing
Poľnohospodárske Družstvo Hlohovec
Nitrianska 109
920 12 Hlohovec

IČO: 00207781
IČ DPH: SK2020394904

©2018 Pneusej Hlohovec s.r.o.web design and development by ds class s.r.o.