Pneusej FANTOM

Sejací stroj pre dosiahnutie maximálnej efektívnosti. Pneusej Fantom je navrhnutý tak, aby minimalizoval pracovné operácie a uložil osivo s maximálnou presnosťou. Pasívna príprava pôdy dovoľuje zvýšenie pracovnej rýchlosti a prácu pri veľkom množstve rastlinných zvyškov. Vďaka rovnomerne rozloženej hmotnosti na pneumatický valec je povrch pôdy urovnaný a rovnomerne utlačený. Jedným prejazdom sa dokonale pripraví osivové lôžko.

Zobraziť

Pneusej VENGA

Sejací stroj navrhnutý tak, aby splnil požiadavky každého farmára. Pneusej Venga je ľahký stroj s úplne novou konštrukciou a vďaka modulárnemu systému je vyrábaný v dvoch verziách – nesenej a ťahanej.

Zobraziť

Nové
Stroje

Pluma

Malý farmár Nesená verzia Objem 850 l Od 750 kg Min. 115 HP Odľahčený model určený do kombinácie s aktívnymi alebo pasívnymi strojmi na spracovanie pôdy, primárne určený pre malé farmy. Pracovná šírka stroja je 2,5 alebo 3m. Mechanický prítlak výsevných jednotaiek je možné nastaviť centrálne. Objem zásobníka je 850 litrov. Stroj je určený pre …

Continued

MV

Siewniki pneumatyczne MV są idealne dla średnich i dużych gospodarstw, które szukają opłacalnego sposobu na użycie wysoce dokładnego pneumatycznego siewnika do konwencjonalnej uprawy gleby.

FT2

Stredný farmár Nesená verzia Objem 1600 l Od 650 kg Min. 140 HP Sejacie stroje sú určené pre stredných a veľkých farmárov. Podstatnou prednosťou stroja je rovnomerné rozloženie hmotnosti na traktore, čím sa znižuje potreba výkonu o 20 percent. Sejací stroj FT2 ponúka viacero variant, ktoré je možné využiť pri sejbe alebo prihnojovaní. Sejací stroj …

Continued

FT1

Siewniki przeznaczone są dla małych i średnich gospodarstw.

Nasza
galeria zdjęć

Naši
Dealeri

Najbližší dealeri

Dolore Magna s.r.o. Bratislava III Slovakia
Veniam s.r.o. Nitra Slovakia

Skontaktuj się
z nami

—BiznesMarketing
Spółdzielnia rolnicza Hlohovec
Nitrianska 109
920 12 Hlohovec
Republika SłowackaIČO: 00207781
IČ DPH: SK2020394904
©2018 Pneusej Hlohovec s.r.o.web design and development by ds class s.r.o.