Domov_nepouzivana

 

Pneusej FANTOM

Sejací stroj pre dosiahnutie maximálnej efektívnosti. Pneusej Fantom je navrhnutý tak, aby minimalizoval pracovné operácie a uložil osivo s maximálnou presnosťou. Pasívna príprava pôdy dovoľuje zvýšenie pracovnej rýchlosti a prácu pri veľkom množstve rastlinných zvyškov. Vďaka rovnomerne rozloženej hmotnosti na pneumatický valec je povrch pôdy urovnaný a rovnomerne utlačený. Jedným prejazdom sa dokonale pripraví osivové lôžko.

Zobraziť

Pneusej VENGA

Seed drill designed to fit the requirements of every farmer. Pneusej Venga is a lightweight machine with completely new design and construction, and thanks to the modular system is manufactured in two versions – mounted and trailed.

Zobraziť

Nové
Stroje

DC Compact

Modifikovaný koncept sejacieho stroja bol navrhnutý na podnet zákazníkov, ktorí požadovali kompaktný nesený sejací stroj s predprípravou pôdy.

Fantom

Sejací stroj pre dosiahnutie maximálnej efektívnosti. Pneusej Fantom je navrhnutý tak, aby minimalizoval pracovné operácie a uložil osivo s maximálnou presnosťou.

M / MSH

Sejací stroj M/Msh je sejací stroj určený pre malých a stredných farmárov, ktorí hľadajú nenáročný a komfortný stroj na sejbu.

MKC / MKC Magna

Modely MKC /MKC Magna sú určené do kombinácie s aktívnymi alebo pasívnymi strojmi na spracovanie pôdy, primárne sú tieto modely určený pre malé farmy.

Naša
Fotogaléria

 

©2018 Pneusej Hlohovec s.r.o.web design and development by ds class s.r.o.