O firme

O firmePoľnohospodárske družstvo Hlohovec vzniklo v roku 1976 a zabezpečuje okrem štandardných činností i rozsiahlu strojársku výrobu, ktorej ťažiskom sú sejacie a iné poľnohospodárske stroje. Pneumatické sejacie stroje PNEUSEJ sú na našom trhu známe a etablované už viac ako dvadsať rokov. V poslednom období sa úspešne predávajú i na ostatných trhoch v rámci celej Európy.

Vyrábajú sa v piatich základných typoch M, MK, MT, MV, FT1 a v pracovných šírkach od 3 m do 8 m. Naša spoločnosť vyvíja vlastnú konštrukciu, s aplikáciou poľnohospodárskych vedomostí z praxe a s použitím pneumatického výsevného systému od firmy Accord. K nadviazaniu spolupráce s touto firmou prišlo už v roku 1987 na základe nutnosti uspokojiť potreby poľnohospodárov na bývalom československom trhu. Sejacie stroje PNEUSEJ sú dodnes spoľahlivým riešením pre výsev hustosiatych obilnín (pšenica, raž, jačmeň, ovos), ale aj olejnín, strukovín (hrach, fazuľa, bôb, vika, kukurica, sója, repka, ďatelina) a tráv s rozmermi zrna od 1 mm do 10 mm. Vyznačujú sa precíznym dávkovaním a hospodárnym výsevom, jednoduchou obsluhou a tým úsporou času, nízkou
investíciou v porovnaní s vysokou kvalitou.

O firmeOkrem sejacích strojov vyrábame i pasívny kyprič, ktorý je možné kombinovať so strojom MK. Predstavuje lacnejšiu alternatívu rotačných brán. Ďalšími strojmi z našej ponuky sú utláčač silážnych a senážnych krmovín a drvič rastlinných zvyškov, ktorý je určený k drveniu všetkých druhov slamy, pozberových zvyškov (kukuričné kôrovie, zemiaková vňať, hrachové a repkové rastlinné zvyšky) a vo vinohradoch k drveniu letorastov a mulčovaniu burinných porastov a náletov.

V rámci ďalších služieb poskytujeme i strojársku výrobu podľa požiadaviek zákazníkov (ohýbanie na CNC ohraňovacom lise Trumpf, delenie materiálu CNC laserom Trumpf, lakovanie práškovou farbou, strihanie, zváranie, sústruženie, frézovanie).

Sejacie stroje PNEUSEJ ako i všetky ostatné výrobky sú dôsledne vyvážené pre požiadavky z praxe. Veľký výber strojov s rozličnými možnosťami vybavenia vytvára základ pre úspešné pestovanie rastlín.

O firmeKúpou ktoréhokoľvek stroja začína naše dlhodobé partnerstvo. Na podporu tohto vzťahu ponúkame kvalitné náhradné diely a vyškolený servis.


 

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x